Notice: Undefined index: login in /home/netilmed/domains/efor24.pl/public_html/modules/layout_all.php on line 2

Notice: Undefined variable: text in /home/netilmed/domains/efor24.pl/public_html/modules/layout_all.php on line 9
EFOR. REAL ESTATE - Magazyny, Działki, Biura, Kamienice, Nowe Inwestycje Mieszkaniowe ...
Notice: Undefined index: user_e_mail in /home/netilmed/domains/efor24.pl/public_html/modules/layout_all.php on line 37

Działamy w zakresie doradztwa i obsługi w sektorze rynku nieruchomości. Nowe mieszkania - Łódzki Rynek Targów Mieszkaniowych, wynajem powierzchni biurowych i handlowych, wynajem i sprzedaż powierzchni magazynowo - produkcyjnych oraz zarządzanie i administrowanie nieruchomościami to filary naszej działalności. Naszą ofertę kierujemy do osób prywatnych, firm oraz instytucji krajowych i zagranicznych. Poszczególne zespoły firmy specjalizują się w: badaniach rynku, wycenach nieruchomości, zarządzaniu nieruchomościami, pośrednictwie w sprzedaży mieszkań na rynku pierwotnym, pośrednictwie w wynajmie i sprzedaży powierzchni komercyjnych oraz przemysłowych, pośrednictwie nieruchomościami przeznaczonymi na inwestycje w sektorze budownictwa mieszkaniowego, centrów handlowych, parków dystrybucyjno - logistycznych, rekreacji, turystyki oraz zabudowy przemysłowej, marketingu i reklamie nowych inwestycji mieszkaniowych, biurowych. Poczytaj o naszej Agencji Nieruchomości. Oferta i usługi w sektorze rynku nieruchomości inwestycyjnych. Nasze raporty i analizy rynku, doradztwo na rynku nieruchomości. Bądź na bieżąco z rynkiem nieruchomości w Łodzi. Skontaktuj się z Ekspertami w Nieruchomościach! (You need to upgrade your flash player. It can be done here).


Notice: Undefined variable: row in /home/netilmed/domains/efor24.pl/public_html/modules/layout_all.php on line 221

Notice: Undefined index: type in /home/netilmed/domains/efor24.pl/public_html/modules/layout_all.php on line 222

42 632 11 88

Skontaktuj się z nami
koszt połączenia wg stawek Operatora
 
Godziny otwarcia biura
 
Godziny otwarcia biura
pon-pt:
09:15 - 17:30
sob:
nieczynne
niedz:
nieczynne
regulamin serwisu www.efor24.pl

I POSTANOWIENIA OGÓLNE
1. Regulamin określa zasady korzystania z usług serwisu www.efor24.pl („Serwis”).
2. Administratorem serwisu jest firma EFOR. REAL ESTATE z siedzibą w Łodzi (90-060), Piotrkowska 124 /Nawrot 2. NIP 726-025-86-38. Numer Licencji zawodowej 2882.
3. W serwisie www.efor24.pl publikowane są informacje o rynku nieruchomości oraz informacje handlowe dotyczące usług oferowanych przez firmę EFOR. REAL ESTATE.
4. Usługi świadczone za pośrednictwem Serwisu to:
- prezentacja aktualnych ofert sprzedaży lub wynajmu nieruchomości komercyjnych oferowanych za pośrednictwem Administratora, z możliwością złożenia bezpośredniego zapytania,
- możliwość pobrania materiałów informacyjnych o rynku nieruchomości,
- możliwość zamówienia usług pośrednictwa lub innych zleceń,
- usługi reklamowe w Serwisie, jakie mogą zamówić podmioty trzecie, realizowane w formie banerów, artykułów sponsorowanych oraz w innych formach dostępnych w aktualnej ofercie.
II ZASADY KORZYSTANIA Z ZASOBÓW SERWISU
1. Dostęp do części zasobów serwisu nie jest uzależniony od spełnienia przez użytkownika jakichkolwiek formalności lub opłat.
2. Systemy informatyczne Użytkowników Indywidualnych powinny mieć włączoną obslugę cookies i włączony Javascript.
3. Firma EFOR. REAL ESTATE zapewnia użytkownikom nieodpłatny dostęp do zasobów serwisu na czas nieoznaczony.
4. Użytkownik zobowiązany jest do korzystania z serwisu zgodnie z przepisami prawa, postanowieniami niniejszego dokumentu oraz dobrymi obyczajami.
5. Użytkownik jest uprawniony do korzystania z zasobów serwisu wyłącznie na własny użytek osobisty. Oznacza to w szczególności, iż w odniesieniu do danych oraz wszelkich innych materiałów zawartych w zasobach serwisu, zarówno takich które podlegają ochronie na gruncie prawa autorskiego, jak i takich które takiej ochronie nie podlegają, użytkownik nie ma prawa wykorzystywania tych materiałów w celu prowadzenia działalności komercyjnej.
6. Użytkownik zobowiązany jest do podawania prawdziwych danych (informacji osobowych) w formularzach.
7. Firma EFOR. REAL ESTATE oświadcza, że materiały i informacje składające się na zasoby serwisu, są udostępniane na podstawie informacji zebranych z należytą starannością. Z uwagi jednak na specyfikę świadczonych przez siebie usług firma EFOR. REAL ESTATE nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość, dokładność oraz merytoryczną trafność informacji objętych zasobami serwisu. Firma EFOR. REAL ESTATE nie ponosi również odpowiedzialności za decyzje użytkownika podjęte w oparciu o informacje uzyskane w wyniku korzystania z zasobów serwisu. Jakiekolwiek dane o produktach i usługach dostępnych za pośrednictwem serwisu nie są i nie mogą być traktowane jako oferta w myśl właściwych przepisów prawa cywilnego.
8. Użytkownik ponosi pełną odpowiedzialność w stosunku do osób trzecich za treść podanych przez siebie informacji, jak i umieszczanych w serwisie tekstów.
9. Firma EFOR. REAL ESTATE nie odpowiada za działania osób trzecich obsługujących system informatyczny serwisu, jak również za szkody powstałe w wyniku uszkodzenia sprzętu komputerowego użytkownika, bądź jego zasobów danych, w trakcie lub w związku z korzystaniem z zasobów serwisu, w szczególności na skutek przedostania się do systemu informatycznego użytkownika wirusów komputerowych.
III REJESTRACJA W SERWISIE
1. Dostęp do wybranych usług Serwisu może być blokowany i wymaga założenia konta klienta.
2. Zakładanie konta jest dobrowolne i odbywa się wg procedur opisanych w odpowiednich miejscach Serwisu, do czego niezbędne jest posiadanie aktywnego konta e-mail.
3. Administrator może odmówić założenia konta, jak i anulować założone już konto - bez podawania przyczyn.
IV PRAWA AUTORSKIE
1. Wszystkie prawa zastrzeżone. Prawa do używania, kopiowania i rozpowszechniania wszystkich danych dostępnych w Serwisie podlegają w szczególności przepisom Ustawy z dnia 04.02.1994 r. o Prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.).
2. Wykorzystywanie danych z Serwisu w celach niekomercyjnych odbywać się może po uprzednim powiadomieniu osoby reprezentującej firmę EFOR. REAL ESTATE.
3. Wykorzystywanie danych z Serwisu w celach komercyjnych wymaga każdorazowo pisemnej zgody osoby reprezentującej firmę EFOR. REAL ESTATE.
4. Jakiekolwiek wykorzystanie nazwy EFOR. REAL ESTATE lub jej znaku graficznego wymaga każdorazowo pisemnej zgody osoby reprezentującej firmę EFOR. REAL ESTATE.
V POSTANOWIENIA KOŃCOWE
1. Niniejszy dokument stanowi ogólne warunki umowy w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
2. Każda zmiana Regulaminu ujawniana będzie użytkownikom poprzez umieszczenie nowego tekstu jednolitego w Serwisie.
3. Wszelkie uwagi, komentarze oraz pytania i reklamacje dotyczące działania Serwisu można kierować pod adres e-mail info@efor24.pl.
4. Gdyby dowolne postanowienie niniejszego dokumentu zostało z dowolnej przyczyny uznane za nieważne, niezgodne z prawem lub niemożliwe do wykonywania, tę część umowy uważa się za wyodrębnioną z niniejszych warunków, tym samym zaś nie wpływa ona na ważność i możliwość wykonywania pozostałych postanowień.
5. Akceptując niniejszy regulamin użytkownik wyraża zgodę na przetwarzanie podanych danych zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr. 133, poz. 833, z późn. zm.) oraz na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych zgodnie z Ustawą z dnia 18.07.2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.02.144.1204).

Mapa strony