Notice: Undefined index: login in /home/netilmed/domains/efor24.pl/public_html/modules/layout_all.php on line 2

Notice: Undefined variable: text in /home/netilmed/domains/efor24.pl/public_html/modules/layout_all.php on line 9
EFOR. REAL ESTATE - Magazyny, Działki, Biura, Kamienice, Nowe Inwestycje Mieszkaniowe ...
Notice: Undefined index: user_e_mail in /home/netilmed/domains/efor24.pl/public_html/modules/layout_all.php on line 37

Działamy w zakresie doradztwa i obsługi w sektorze rynku nieruchomości. Nowe mieszkania - Łódzki Rynek Targów Mieszkaniowych, wynajem powierzchni biurowych i handlowych, wynajem i sprzedaż powierzchni magazynowo - produkcyjnych oraz zarządzanie i administrowanie nieruchomościami to filary naszej działalności. Naszą ofertę kierujemy do osób prywatnych, firm oraz instytucji krajowych i zagranicznych. Poszczególne zespoły firmy specjalizują się w: badaniach rynku, wycenach nieruchomości, zarządzaniu nieruchomościami, pośrednictwie w sprzedaży mieszkań na rynku pierwotnym, pośrednictwie w wynajmie i sprzedaży powierzchni komercyjnych oraz przemysłowych, pośrednictwie nieruchomościami przeznaczonymi na inwestycje w sektorze budownictwa mieszkaniowego, centrów handlowych, parków dystrybucyjno - logistycznych, rekreacji, turystyki oraz zabudowy przemysłowej, marketingu i reklamie nowych inwestycji mieszkaniowych, biurowych. Poczytaj o naszej Agencji Nieruchomości. Oferta i usługi w sektorze rynku nieruchomości inwestycyjnych. Nasze raporty i analizy rynku, doradztwo na rynku nieruchomości. Bądź na bieżąco z rynkiem nieruchomości w Łodzi. Skontaktuj się z Ekspertami w Nieruchomościach! (You need to upgrade your flash player. It can be done here).


Notice: Undefined index: type in /home/netilmed/domains/efor24.pl/public_html/modules/layout_all.php on line 222
Bezpośredni kontakt, Rafał
Agent prowadzący
M +48 606 29 29 68

42 632 11 88

Skontaktuj się z nami
koszt połączenia wg stawek Operatora
 
Godziny otwarcia biura
 
Godziny otwarcia biura
pon-pt:
09:15 - 17:30
sob:
nieczynne
niedz:
nieczynne
do wynajęcia klub muzyczny 560 m2 - Łódź, DH JUVENTUS
Oferta numer: 2121003
cofnij

Lokale użytkowe
Polska
łódzkie
Łódź
Śródmieście
wynajem
560 mkw.

Typ nieruchomości
Lokalizacja
Województwo
Miasto
Dzielnica
Rodzaj transakcji
Wielkość powierzchni

Opis nieruchomości:

Przedmiotem oferty jest nowatorska i unikalna powierzchnia handlowo-usługowo usytuowana na I piętrze DOMU HANDLOWEGO JUVENTUS - KLUB VILLA (560 mkw.) - nowo odrestaurowany klub w samym Centrum Miasta. Lokal klimatyzowany, vip-room ekskluzywna strefa, 2 bary.

Nieruchomość znajduje się w centrum Łodzi, przy zbiegu ulic Piłsudskiego i Sienkiewicza. Ulica Piłsudskiego jest główną arterią komunikacyjną i handlową miasta. W pobliżu obiektu znajdują się banki, hotele, kompleks rekreacyjny (kino, restauracje, klub Kontrasty, kub Heaven, Klub Ego oraz casino). Po drugiej stronie ulicy znajduje się centrum handlowe Galeria Łódzka. Ulicą Piłsudskiego biegnie linia tramwajowa łącząca wszystkie dzielnice Łodzi, tutaj też przecinają się najważniejsze linie miejskiej komunikacji autobusowej. Lokal idealny na działalność rozrywkową, gastronomiczną lub handlową. Lokal posiada konstrukcję słupową, zaplecze socjalne, z możliwością dowolnej adaptacji.

Cena wyjściowa 32 zł/m2 nie obejmuje kosztów eksploatacyjnych. Możliwość zainstalowania reklamy w obrębie lokalu bez dodatkowych opłat. Do stawki najmu należy doliczyć koszty wynikające ze zużycia energii elektrycznej (osobna umowa z Ł.Z.E.) oraz wody, która będzie rozliczana na podstawie wskazań liczników.

lokalizacja na mapie
Cena / Udogodnienia / Dostępność

Cena za całość:

17 920,00 PLN + VAT

Cena za mkw.:

32,00 PLN + VAT

Koszty eksploatacyjne (mkw.):

NA ŻYCZENIE

EFOR. REAL ESTATE

ul. Piotrkowska 124 /Nawrot 2
90-060 Łódź, Polska
T +48 42 632 11 88
F +48 42 632 11 88
Osoba do kontaktu:
Rafał Stobiński
M +48 606 29 29 68
E rafal.stobinski@efor24.pl

Regulamin

·

Mapa strony

·

Kontakt