Notice: Undefined index: login in /home/netilmed/domains/efor24.pl/public_html/modules/layout_all.php on line 2

Notice: Undefined variable: text in /home/netilmed/domains/efor24.pl/public_html/modules/layout_all.php on line 9
EFOR. REAL ESTATE - Magazyny, Działki, Biura, Kamienice, Nowe Inwestycje Mieszkaniowe ...
Notice: Undefined index: user_e_mail in /home/netilmed/domains/efor24.pl/public_html/modules/layout_all.php on line 37

Działamy w zakresie doradztwa i obsługi w sektorze rynku nieruchomości. Nowe mieszkania - Łódzki Rynek Targów Mieszkaniowych, wynajem powierzchni biurowych i handlowych, wynajem i sprzedaż powierzchni magazynowo - produkcyjnych oraz zarządzanie i administrowanie nieruchomościami to filary naszej działalności. Naszą ofertę kierujemy do osób prywatnych, firm oraz instytucji krajowych i zagranicznych. Poszczególne zespoły firmy specjalizują się w: badaniach rynku, wycenach nieruchomości, zarządzaniu nieruchomościami, pośrednictwie w sprzedaży mieszkań na rynku pierwotnym, pośrednictwie w wynajmie i sprzedaży powierzchni komercyjnych oraz przemysłowych, pośrednictwie nieruchomościami przeznaczonymi na inwestycje w sektorze budownictwa mieszkaniowego, centrów handlowych, parków dystrybucyjno - logistycznych, rekreacji, turystyki oraz zabudowy przemysłowej, marketingu i reklamie nowych inwestycji mieszkaniowych, biurowych. Poczytaj o naszej Agencji Nieruchomości. Oferta i usługi w sektorze rynku nieruchomości inwestycyjnych. Nasze raporty i analizy rynku, doradztwo na rynku nieruchomości. Bądź na bieżąco z rynkiem nieruchomości w Łodzi. Skontaktuj się z Ekspertami w Nieruchomościach! (You need to upgrade your flash player. It can be done here).


Notice: Undefined variable: row in /home/netilmed/domains/efor24.pl/public_html/modules/layout_all.php on line 221

Notice: Undefined index: type in /home/netilmed/domains/efor24.pl/public_html/modules/layout_all.php on line 222

42 632 11 88

Skontaktuj się z nami
koszt połączenia wg stawek Operatora
 
Godziny otwarcia biura
 
Godziny otwarcia biura
pon-pt:
09:15 - 17:30
sob:
nieczynne
niedz:
nieczynne
EFOR. REAL ESTATE
W 2008 roku znaleźliśmy się w gronie firm odznaczonych tytułem "Najwięksi i Najlepsi województwa łódzkiego" w sektorze usług w branży nieruchomości. Poza nami wyróżnieni zostali m.in.:

St. Paul's Developments (Textorial Park Łódź), Opal Property Developments (apartamenty Lofty) oraz Mermaid Properties (CrossPoint), w sektorze firm produkcyjnych B/S/H, Dell, Siemens, a w sektorze sklepów internetowych OkoPharma (sklep z soczewkami kontaktowymi i okularami).
EFOR. REAL ESTATE to jedna z najdynamiczniej rozwijających się firm na łódzkim rynku nieruchomości. Nasza firma istnieje od 2001 roku.

Działamy w zakresie doradztwa i obsługi w różnych sektorach rynku. Nieruchomości mieszkaniowe (nowe inwestycje), nieruchomości komercyjne oraz zarządzanie nieruchomościami to filary naszej działalności. Naszą ofertę kierujemy do osób prywatnych, firm oraz instytucji krajowych i zagranicznych. Poszczególne zespoły firmy specjalizują się w:
Jesteśmy znani z najwyższej jakości usług, profesjonalizmu, a także skuteczności podejmowanych działań opartych na rzetelnej wiedzy, wieloletnim doświadczeniu oraz doskonałej znajomości rynku nieruchomości Łodzi i regionu. Cieszymy się zaufaniem klientów i partnerów biznesowych.

EFOR. REAL ESTATE koncentruje się na efektywności ekonomicznej inwestycji, fachowej i skutecznej obsłudze inwestorów na rynku nieruchomości przemysłowych, komercyjnych i mieszkaniowych Łodzi i regionu. Proponowane przez nas lokalizacje i usługi dopasowane są do indywidualnych potrzeb inwestorów, którym zapewniamy kompleksową obsługę na wszystkich etapach prowadzenia inwestycji; udzielimy wszechstronnej pomocy w poszukiwaniu nieruchomości, pomocy w zakresie infrastruktury (energia, woda, gaz, telefon i Internet, drogi) i pozwoleń (na budowę, na przebudowę, na renowację, na wyburzenie) oraz pomocy przy rekrutacji personelu, uzyskaniu pomocy publicznej oraz marketingu i reklamie inwestycji.

Mamy jasną wizję rozwoju. EFOR. REAL ESTATE jest obecnie jednym z liderów wśród firm zajmujących się pośrednictwem i doradztwem na rynku nieruchomości Łodzi i regionu. Naszą misją jest utrzymanie wysokiej dynamiki rozwoju i uzyskanie pozycji dominującej na rynku łódzkim. Droga do tego celu wiedzie poprzez ciągłe podnoszenie standardów działalności i jakości obsługi oraz wzbogacanie oferty. Ku naszej satysfakcji i zadowoleniu klientów.

Mapa strony

·

Regulamin