Notice: Undefined index: login in /home/netilmed/domains/efor24.pl/public_html/modules/layout_all.php on line 2

Notice: Undefined variable: text in /home/netilmed/domains/efor24.pl/public_html/modules/layout_all.php on line 9
EFOR. REAL ESTATE - Magazyny, Działki, Biura, Kamienice, Nowe Inwestycje Mieszkaniowe ...
Notice: Undefined index: user_e_mail in /home/netilmed/domains/efor24.pl/public_html/modules/layout_all.php on line 37

Działamy w zakresie doradztwa i obsługi w sektorze rynku nieruchomości. Nowe mieszkania - Łódzki Rynek Targów Mieszkaniowych, wynajem powierzchni biurowych i handlowych, wynajem i sprzedaż powierzchni magazynowo - produkcyjnych oraz zarządzanie i administrowanie nieruchomościami to filary naszej działalności. Naszą ofertę kierujemy do osób prywatnych, firm oraz instytucji krajowych i zagranicznych. Poszczególne zespoły firmy specjalizują się w: badaniach rynku, wycenach nieruchomości, zarządzaniu nieruchomościami, pośrednictwie w sprzedaży mieszkań na rynku pierwotnym, pośrednictwie w wynajmie i sprzedaży powierzchni komercyjnych oraz przemysłowych, pośrednictwie nieruchomościami przeznaczonymi na inwestycje w sektorze budownictwa mieszkaniowego, centrów handlowych, parków dystrybucyjno - logistycznych, rekreacji, turystyki oraz zabudowy przemysłowej, marketingu i reklamie nowych inwestycji mieszkaniowych, biurowych. Poczytaj o naszej Agencji Nieruchomości. Oferta i usługi w sektorze rynku nieruchomości inwestycyjnych. Nasze raporty i analizy rynku, doradztwo na rynku nieruchomości. Bądź na bieżąco z rynkiem nieruchomości w Łodzi. Skontaktuj się z Ekspertami w Nieruchomościach! (You need to upgrade your flash player. It can be done here).


Notice: Undefined variable: row in /home/netilmed/domains/efor24.pl/public_html/modules/layout_all.php on line 221

Notice: Undefined index: type in /home/netilmed/domains/efor24.pl/public_html/modules/layout_all.php on line 222

42 632 11 88

Skontaktuj się z nami
koszt połączenia wg stawek Operatora
 
Godziny otwarcia biura
 
Godziny otwarcia biura
pon-pt:
09:15 - 17:30
sob:
nieczynne
niedz:
nieczynne
nowy najemca w centrum biurowym Park Biznesu Teofilów w Łodzi
Agencja nieruchomości komercyjnych i przemysłowych EFOR. REAL ESTATE pośredniczyła w transakcji wynajmu 2.778 mkw. powierzchni w centrum biurowym Park Biznesu Teofilów w Łodzi.
"Polkomtel Sp. z o.o. (operator sieci komórkowej PLUS) podpisał umowę na wynajem ponad 2.700 mkw. powierzchni i zajmie trzy kondygnacje biurowca. W nowym biurze powstanie call center, w którym pracę znajdzie ok. 300 osób. Powierzchnia zostanie przygotowana według wytycznych najemcy z zapewnieniem najwyższych standardów i uwzględnieniem wymagań technicznych niezbędnych do utrzymania ciągłości pracy w trybie 24-godzinnym.
'Park Biznesu Teofilów powstał w poprzemysłowej części jednej z dzielnic Łodzi, która jest porównywana do warszawskiego Służewca. Dzięki takiemu umiejscowieniu oferuje bardzo korzystne warunki najmu bez rezygnacji z wysokiej jakości wykonania. Między innymi dzięki ponadstandardowej wysokości użytkowej biur - 3,20 m oraz niskiej stawce najmu, jest doskonałą propozycją dla firm z sektora BPO oraz działań typu back office' - powiedział Łukasz Maciak, Dyrektor Inwestycji Komercyjnych Funduszy Nieruchomości Arka.
Budowa Parku Biznesu Teofilów rozpoczęła się pod koniec kwietnia 2010 roku. Docelowo w miarę wzrostu zapotrzebowania w ramach inwestycji mogą powstać cztery budynki o łącznej powierzchni blisko 40 000 m2. W pierwszej fazie powstał budynek C o powierzchni najmu wynoszącej 8.727,5 m2. Część naziemna tego nowoczesnego obiektu klasy B+ ma 9 kondygnacji - na parterze znajdują się lokale usługowe, natomiast na wyższych poziomach pomieszczenia biurowe. Dodatkowe dwie podziemne kondygnacje zajmuje parking."
źródło cytatu - news www.parkbiznesuteofilow.pl (14-05-2012)
EFOR. NIERUCHOMOŚCI - Stobiński, Rafał

Mapa strony

·

Regulamin