Notice: Undefined index: login in /home/netilmed/domains/efor24.pl/public_html/modules/layout_all.php on line 2

Notice: Undefined variable: text in /home/netilmed/domains/efor24.pl/public_html/modules/layout_all.php on line 9
EFOR. REAL ESTATE - Magazyny, Działki, Biura, Kamienice, Nowe Inwestycje Mieszkaniowe ...
Notice: Undefined index: user_e_mail in /home/netilmed/domains/efor24.pl/public_html/modules/layout_all.php on line 37

Działamy w zakresie doradztwa i obsługi w sektorze rynku nieruchomości. Nowe mieszkania - Łódzki Rynek Targów Mieszkaniowych, wynajem powierzchni biurowych i handlowych, wynajem i sprzedaż powierzchni magazynowo - produkcyjnych oraz zarządzanie i administrowanie nieruchomościami to filary naszej działalności. Naszą ofertę kierujemy do osób prywatnych, firm oraz instytucji krajowych i zagranicznych. Poszczególne zespoły firmy specjalizują się w: badaniach rynku, wycenach nieruchomości, zarządzaniu nieruchomościami, pośrednictwie w sprzedaży mieszkań na rynku pierwotnym, pośrednictwie w wynajmie i sprzedaży powierzchni komercyjnych oraz przemysłowych, pośrednictwie nieruchomościami przeznaczonymi na inwestycje w sektorze budownictwa mieszkaniowego, centrów handlowych, parków dystrybucyjno - logistycznych, rekreacji, turystyki oraz zabudowy przemysłowej, marketingu i reklamie nowych inwestycji mieszkaniowych, biurowych. Poczytaj o naszej Agencji Nieruchomości. Oferta i usługi w sektorze rynku nieruchomości inwestycyjnych. Nasze raporty i analizy rynku, doradztwo na rynku nieruchomości. Bądź na bieżąco z rynkiem nieruchomości w Łodzi. Skontaktuj się z Ekspertami w Nieruchomościach! (You need to upgrade your flash player. It can be done here).


Notice: Undefined variable: row in /home/netilmed/domains/efor24.pl/public_html/modules/layout_all.php on line 221

Notice: Undefined index: type in /home/netilmed/domains/efor24.pl/public_html/modules/layout_all.php on line 222

42 632 11 88

Skontaktuj się z nami
koszt połączenia wg stawek Operatora
 
Godziny otwarcia biura
 
Godziny otwarcia biura
pon-pt:
09:15 - 17:30
sob:
nieczynne
niedz:
nieczynne
1154,09 mkw. powierzchni biurowej wynajęła agencja EFOR. w 1Q 2012 roku
Miło nam poinformować, że wśród nowych Klientów Agencji EFOR. znalazły się firmy: IMPEL CLEANING, Wyższa Szkoła Bankowości, Łódzka Kolej Aglomeracyjna, Enterprise Support Sp. z o.o.
Impel Cleaning obsługuje ponad 1 300 klientów sprzątając ponad 8000 obiektów w całej Polsce, codziennie utrzymuje w czystości ponad 10 mln m2 powierzchni. Realizuje także usługi specjalistyczne, indywidualnie dostosowane do specyficznych, często bardzo różnorodnych i unikalnych potrzeb, w tym utrzymanie higieny w branży spożywczej.
Już ponad 210 000 studentów przekonało się w Wyższych Szkołach Bankowych, jak efektywnie łączyć studia z pracą. Wybierają studia licencjackie, inżynierskie, magisterskie lub podyplomowe, by podnieść kompetencje, być bardziej pewnym siebie, zdobyć dobrą pracę i rozwijać się.
Łódzka Kolej Aglomeracyjna to projekt który jest pierwszym etapem budowy systemu transportu szynowego obejmującego aglomerację łódzką w powiązaniu z innymi systemami:

- regionalnym w granicach województwa łódzkiego;
- ponadregionalnym, w tym planowanym kolei dużych prędkości;
- tramwajem miejskim oraz regionalnym.
Enterprise Support Sp. z o.o. jest firmą świadczącą wyspecjalizowane usługi Business Process Outsourcing (BPO) w obszarze obsługi kadrowej, płacowej, rachunkowej, podatkowej, finansowej i controllingowej.
EFOR. NIERUCHOMOŚCI - Stobiński, Rafał

Mapa strony

·

Regulamin