Notice: Undefined index: login in /home/netilmed/domains/efor24.pl/public_html/modules/layout_all.php on line 2

Notice: Undefined variable: text in /home/netilmed/domains/efor24.pl/public_html/modules/layout_all.php on line 9
EFOR. REAL ESTATE - Magazyny, Działki, Biura, Kamienice, Nowe Inwestycje Mieszkaniowe ...
Notice: Undefined index: user_e_mail in /home/netilmed/domains/efor24.pl/public_html/modules/layout_all.php on line 37

Działamy w zakresie doradztwa i obsługi w sektorze rynku nieruchomości. Nowe mieszkania - Łódzki Rynek Targów Mieszkaniowych, wynajem powierzchni biurowych i handlowych, wynajem i sprzedaż powierzchni magazynowo - produkcyjnych oraz zarządzanie i administrowanie nieruchomościami to filary naszej działalności. Naszą ofertę kierujemy do osób prywatnych, firm oraz instytucji krajowych i zagranicznych. Poszczególne zespoły firmy specjalizują się w: badaniach rynku, wycenach nieruchomości, zarządzaniu nieruchomościami, pośrednictwie w sprzedaży mieszkań na rynku pierwotnym, pośrednictwie w wynajmie i sprzedaży powierzchni komercyjnych oraz przemysłowych, pośrednictwie nieruchomościami przeznaczonymi na inwestycje w sektorze budownictwa mieszkaniowego, centrów handlowych, parków dystrybucyjno - logistycznych, rekreacji, turystyki oraz zabudowy przemysłowej, marketingu i reklamie nowych inwestycji mieszkaniowych, biurowych. Poczytaj o naszej Agencji Nieruchomości. Oferta i usługi w sektorze rynku nieruchomości inwestycyjnych. Nasze raporty i analizy rynku, doradztwo na rynku nieruchomości. Bądź na bieżąco z rynkiem nieruchomości w Łodzi. Skontaktuj się z Ekspertami w Nieruchomościach! (You need to upgrade your flash player. It can be done here).


Notice: Undefined variable: row in /home/netilmed/domains/efor24.pl/public_html/modules/layout_all.php on line 221

Notice: Undefined index: type in /home/netilmed/domains/efor24.pl/public_html/modules/layout_all.php on line 222

42 632 11 88

Skontaktuj się z nami
koszt połączenia wg stawek Operatora
 
Godziny otwarcia biura
 
Godziny otwarcia biura
pon-pt:
09:15 - 17:30
sob:
nieczynne
niedz:
nieczynne
kolejny najemca w kompleksie biurowym Przędzalnia Braci Muehle
EFOR. REAL ESTATE, agent wiodący przy komercjalizacji kompleksu biurowego Przędzalnia Braci Muehle ma przyjemność poinformować o kolejnym najemcy.
Do dewelopera firmy Emerald Construction and Development, firmy doradczo - szkoleniowej Leute Zentrum, od 1 września 2010 roku dołączy spółka Go3.pl, która wynajęła ponad 240 mkw. w głównym budynku zrewitalizowanej Przędzalni. Wszystkie umowy najmu były tzw. umowami prelease.
Emerald Construction and Property Development Sp. z o.o. należy do międzynarodowej grupy deweloperskiej TJ Gaughan European Property Group. TJ Gaughan działa w branży budowlano – deweloperskiej od blisko 20 lat i specjalizuje się w budownictwie mieszkaniowym jedno-   i wielorodzinnym. W Łodzi spółka rozpoczęła budowę i sprzedaż apartamentów zlokalizowanych przy ulicy Legionów 61 (Apartamenty Legionów).
LEUTE ZENTRUM jest firmą zajmującą się kompleksową obsługą w zakresie pozyskiwania funduszy europejskich oraz prowadzeniem i rozliczaniem projektów unijnych. Dodatkową działalnością firmy jest prowadzenie szkoleń w obszarze projektów europejskich, rozwoju kompetencji miękkich oraz w ramach Akademii Trenerów stymulowanie do poszerzania kompetencji trenerskich kadry szkoleniowej w obszarze biznesu.
Go3.pl zajmuje się tworzeniem serwisów www, sklepów internetowych, internetowego oprogramowania bazodanowego, systemami zarządzania sprzedażą MLM, pozycjonowaniem i hostingiem.
"Przędzalnia Braci Muehle" to zrewitalizowane przedwojenne obiekty fabryczne oferujące ponad 3.800 m2 powierzchni, zaadaptowane na obiekt biurowo - usługowy oraz 5.000 m2 powierzchni biurowo - usługowej w nowo powstającym pięciokondygnacyjnym budynku. Na parterze odnowionej fabryki znajduje się reprezentacyjne lobby, lokale handlowo - usługowe oraz restauracja. Dla najemców obiektu zaprojektowane zostały: trzykondygnacyjny parking dla 75 samochodów, powierzchnie magazynowe przeznaczone na wynajem oraz zielony ogród, który poza walorami estetycznymi pomoże w szybkim zregenerowaniu sił potrzebnych do efektywnej pracy w dalszej części dnia.
EFOR. NIERUCHOMOŚCI - Stobiński, Rafał

Mapa strony

·

Regulamin