Notice: Undefined index: login in /home/netilmed/domains/efor24.pl/public_html/modules/layout_all.php on line 2

Notice: Undefined variable: text in /home/netilmed/domains/efor24.pl/public_html/modules/layout_all.php on line 9
EFOR. REAL ESTATE - Magazyny, Działki, Biura, Kamienice, Nowe Inwestycje Mieszkaniowe ...
Notice: Undefined index: user_e_mail in /home/netilmed/domains/efor24.pl/public_html/modules/layout_all.php on line 37

Działamy w zakresie doradztwa i obsługi w sektorze rynku nieruchomości. Nowe mieszkania - Łódzki Rynek Targów Mieszkaniowych, wynajem powierzchni biurowych i handlowych, wynajem i sprzedaż powierzchni magazynowo - produkcyjnych oraz zarządzanie i administrowanie nieruchomościami to filary naszej działalności. Naszą ofertę kierujemy do osób prywatnych, firm oraz instytucji krajowych i zagranicznych. Poszczególne zespoły firmy specjalizują się w: badaniach rynku, wycenach nieruchomości, zarządzaniu nieruchomościami, pośrednictwie w sprzedaży mieszkań na rynku pierwotnym, pośrednictwie w wynajmie i sprzedaży powierzchni komercyjnych oraz przemysłowych, pośrednictwie nieruchomościami przeznaczonymi na inwestycje w sektorze budownictwa mieszkaniowego, centrów handlowych, parków dystrybucyjno - logistycznych, rekreacji, turystyki oraz zabudowy przemysłowej, marketingu i reklamie nowych inwestycji mieszkaniowych, biurowych. Poczytaj o naszej Agencji Nieruchomości. Oferta i usługi w sektorze rynku nieruchomości inwestycyjnych. Nasze raporty i analizy rynku, doradztwo na rynku nieruchomości. Bądź na bieżąco z rynkiem nieruchomości w Łodzi. Skontaktuj się z Ekspertami w Nieruchomościach! (You need to upgrade your flash player. It can be done here).


Notice: Undefined variable: row in /home/netilmed/domains/efor24.pl/public_html/modules/layout_all.php on line 221

Notice: Undefined index: type in /home/netilmed/domains/efor24.pl/public_html/modules/layout_all.php on line 222

42 632 11 88

Skontaktuj się z nami
koszt połączenia wg stawek Operatora
 
Godziny otwarcia biura
 
Godziny otwarcia biura
pon-pt:
09:15 - 17:30
sob:
nieczynne
niedz:
nieczynne
katalog łódzkich budynków biurowych 2011
Agencja EFOR. REAL ESTATE, ma zaszczyt poinformować Państwa o wydaniu pierwszego, kompleksowego katalogu zawierającego aktualną ofertę powierzchni biurowych w Łodzi. Zgodnie z intecją Urzędu Miasta Łodzi premiera niniejszego katalogu będzie miała miejsce na Międzynarodowych Targach Nieruchomości i Inwestycji w Cannes w marcu 2011 roku.
Targi MIPIM należą do największych i najbardziej prestiżowych tego typu imprez na świecie. Co roku do Cannes przyjeżdża przeszło 5 tys. przedstawicieli firm deweloperskich z branży nieruchomości i instytucji finansowych z 62 krajów. Zeszłoroczna, 21. edycja imprezy była wyjątkowa, w ramach Roku Polskiego nasz kraj został „Country of Honour” targów. Polska została wyróżniona spośród innych krajów europejskich przede wszystkim ze względu na wyjątkowe sukcesy w gospodarce w dobie globalnego kryzysu gospodarczego. Organizator targów, Reed Midem, zaprosił wszystkich Marszałków Województw oraz Prezydentów miast - stolic regionów. Wśród zaproszonych gości znaleźli się również: Wicepremier Waldemar Pawlak, Wiceminister gospodarki Rafał Baniak, Minister sportu Adam Giersz, Ambasador RP we Francji Tomasz Orłowski, Prezes Agencji Nieruchomości Rolnych Tomasz Nawrocki.
Katalog budynków biurowych (wynajem, sprzedaż) zawiera 29 stron i podzielony jest na pięć części. W pierwszej i drugiej przeczytają Państwo o charakterystyce biurowego rynku łódzkiego, o danych sumarycznych całkowitej powierzhrzchni biurowej podzielonej na wynajętą i pustostany oraz o prognozie absorbcji netto na rok 2011. Trzecia część zawiera opis 72 budynków biurowych (sklasyfikowanych według międzynarodowego podziału biurowców na klasy A, B, C) uwzględnający następujące dane: gotowe do zasiedlenia (rok), liczba kondygnacji, powierzchnia całkowita, powierzchnia biurowa, powierzchnia komercyjna (w tym handlowa), minimalna powierzchnia do wynajęcia, powierzchnia typowego piętra, ilość miejsc parkingowych, cena ofertowa, opłaty eksploatacyjne, procent części wspólnych oraz obecni najemcy. Do katalogu dołączona została również mapa lokalizacyjna oraz prezentacja profilu działalności firmy EFOR.

Zapraszam do zapoznania się z załączonymi materiałami.
EFOR. NIERUCHOMOŚCI - Stobiński, Rafał

Mapa strony

·

Regulamin