Notice: Undefined index: login in /home/netilmed/domains/efor24.pl/public_html/modules/layout_all.php on line 2

Notice: Undefined variable: text in /home/netilmed/domains/efor24.pl/public_html/modules/layout_all.php on line 9
EFOR. REAL ESTATE - Magazyny, Działki, Biura, Kamienice, Nowe Inwestycje Mieszkaniowe ...
Notice: Undefined index: user_e_mail in /home/netilmed/domains/efor24.pl/public_html/modules/layout_all.php on line 37

Działamy w zakresie doradztwa i obsługi w sektorze rynku nieruchomości. Nowe mieszkania - Łódzki Rynek Targów Mieszkaniowych, wynajem powierzchni biurowych i handlowych, wynajem i sprzedaż powierzchni magazynowo - produkcyjnych oraz zarządzanie i administrowanie nieruchomościami to filary naszej działalności. Naszą ofertę kierujemy do osób prywatnych, firm oraz instytucji krajowych i zagranicznych. Poszczególne zespoły firmy specjalizują się w: badaniach rynku, wycenach nieruchomości, zarządzaniu nieruchomościami, pośrednictwie w sprzedaży mieszkań na rynku pierwotnym, pośrednictwie w wynajmie i sprzedaży powierzchni komercyjnych oraz przemysłowych, pośrednictwie nieruchomościami przeznaczonymi na inwestycje w sektorze budownictwa mieszkaniowego, centrów handlowych, parków dystrybucyjno - logistycznych, rekreacji, turystyki oraz zabudowy przemysłowej, marketingu i reklamie nowych inwestycji mieszkaniowych, biurowych. Poczytaj o naszej Agencji Nieruchomości. Oferta i usługi w sektorze rynku nieruchomości inwestycyjnych. Nasze raporty i analizy rynku, doradztwo na rynku nieruchomości. Bądź na bieżąco z rynkiem nieruchomości w Łodzi. Skontaktuj się z Ekspertami w Nieruchomościach! (You need to upgrade your flash player. It can be done here).


Notice: Undefined variable: row in /home/netilmed/domains/efor24.pl/public_html/modules/layout_all.php on line 221

Notice: Undefined index: type in /home/netilmed/domains/efor24.pl/public_html/modules/layout_all.php on line 222

42 632 11 88

Skontaktuj się z nami
koszt połączenia wg stawek Operatora
 
Godziny otwarcia biura
 
Godziny otwarcia biura
pon-pt:
09:15 - 17:30
sob:
nieczynne
niedz:
nieczynne
Eksurbanizacja czyli jak zarobić inwestując w grunty (działki).
W ostatnich czasach zaobserwować można naturalne rozszerzanie się granic dużych ośrodków miejskich. Gminy ościenne stają się sypialnią pracowników dużych miastach. Wyjeżdżając nawet kilkanaście km poza Łódź zaobserwować można osiedla domków jednorodzinnych, często będących jeszcze w budowie. Świadczy to o ogromnej popularności terenów podmiejskich. Liczby mówią same za siebie, według publikowanych przez Dziennik Gazeta Prawna statystyk, w ciągu ostatnich 7 lat 700 tys. mieszkańców wyprowadziło się z polskich miast.
Ten długofalowy proces nazywa się eksurbanizacją (z ang. urban sprawl) i polega na "rozlewaniu się" aglomeracji miejskich w obszary o różnym stopniu zurbanizowania. Zdecydowanie najważniejszym czynnikiem wpływającym na to zjawisko jest rozwój komunikacji, umożliwiający szybkie i komfortowe przemieszczanie się, dzięki czemu można cieszyć się ciszą i urokiem zielonych terenów podmiejskich. Naturalnym kierunkiem, w którym podąża Łódź jest Warszawa, dzięki autostradzie świetnie skomunikowane obszary Strykowa i Głowna zaowocowały liczną zabudową jednorodzinną, a liczebność parków produkcyjnych, hal i magazynów (Diamond Business Park, Panattoni Park, Parkridge Business Center, Tulipan Park Stryków, ProLogis Park Stryków) zapewnia pracę nie tylko okolicznym mieszkańcom.
Wielką popularnością cieszą się także tereny Gminy Aleksandrów (Rąbień, Księstwo, Brużyczka Mała, itp.) gdzie Łodzianie nie tylko chętnie budują swoje domy, ale wybierają się także na weekendowe wyjazdy, o czym świadczy ilość działek rekreacyjnych. W odległości 15 km od Łodzi można kupić działkę budowlaną od 40 zł za mkw. nawet do 150 zł za mkw. Czynnikami, które mają wpływ na cenę są podprowadzone przyłącza, sąsiedztwo oraz komunikacja miejska, a także plan zagospodarowania przestrzennego warunkujący przeznaczenie działek rolnych, leśnych, rekreacyjnych oraz budowlanych.
Najlepszą inwestycją są grunty, znajdujące się w dalszej odległości od Łodzi (15 - 30 km), w obecnej chwili ich cena jest relatywnie niska, a szansa przekształcenia gruntów rolnych w działki budowlane może w przyszłości przynieść sporo zysków. Przykładem mogą być tereny południowo - wschodniej Łodzi (Justynów, Gałków Mały i Duży, Bedoń).
Przed podjęciem ostatecznej decyzji należy jednak zbadać stan faktyczny i prawny nabywanej nieruchomości, (np. czy działka jest objęta studium lub planem zagospodarowania przestrzennego, jaka jest klasa gruntu, czy działka nie jest obciążona hipoteką lub służebnością, i kto faktycznie jest jej właścicielem) o czym szczegółowo możecie przeczytać Państwo w publikacji Agencji EFOR. Real Estate "Analiza stanu prawnego nieruchomości".
Agencja EFOR. REAL ESTATE z chęcią udostępni Państwu oferty działek pod zabudowę deweloperską wielo i jednorodzinną.
EFOR. NIERUCHOMOŚCI - Kaźmierczak, Agnieszka

Mapa strony

·

Regulamin