Notice: Undefined variable: row in /home/netilmed/domains/efor24.pl/public_html/news/efor-real-estate-zarzadca-domu-towarzystwa-kredytowego-efor_news_6_pl.php on line 5

Notice: Undefined variable: row in /home/netilmed/domains/efor24.pl/public_html/news/efor-real-estate-zarzadca-domu-towarzystwa-kredytowego-efor_news_6_pl.php on line 13

Notice: Undefined variable: row in /home/netilmed/domains/efor24.pl/public_html/news/efor-real-estate-zarzadca-domu-towarzystwa-kredytowego-efor_news_6_pl.php on line 21

Notice: Undefined variable: row in /home/netilmed/domains/efor24.pl/public_html/news/efor-real-estate-zarzadca-domu-towarzystwa-kredytowego-efor_news_6_pl.php on line 29
EFOR. REAL ESTATE zarządcą Domu Towarzystwa Kredytowego. Łódź powstała, Łódź kreuje.

Notice: Undefined index: login in /home/netilmed/domains/efor24.pl/public_html/modules/layout_all.php on line 2

Notice: Undefined variable: text in /home/netilmed/domains/efor24.pl/public_html/modules/layout_all.php on line 9
EFOR. REAL ESTATE - Magazyny, Działki, Biura, Kamienice, Nowe Inwestycje Mieszkaniowe ...
Notice: Undefined index: user_e_mail in /home/netilmed/domains/efor24.pl/public_html/modules/layout_all.php on line 37

Działamy w zakresie doradztwa i obsługi w sektorze rynku nieruchomości. Nowe mieszkania - Łódzki Rynek Targów Mieszkaniowych, wynajem powierzchni biurowych i handlowych, wynajem i sprzedaż powierzchni magazynowo - produkcyjnych oraz zarządzanie i administrowanie nieruchomościami to filary naszej działalności. Naszą ofertę kierujemy do osób prywatnych, firm oraz instytucji krajowych i zagranicznych. Poszczególne zespoły firmy specjalizują się w: badaniach rynku, wycenach nieruchomości, zarządzaniu nieruchomościami, pośrednictwie w sprzedaży mieszkań na rynku pierwotnym, pośrednictwie w wynajmie i sprzedaży powierzchni komercyjnych oraz przemysłowych, pośrednictwie nieruchomościami przeznaczonymi na inwestycje w sektorze budownictwa mieszkaniowego, centrów handlowych, parków dystrybucyjno - logistycznych, rekreacji, turystyki oraz zabudowy przemysłowej, marketingu i reklamie nowych inwestycji mieszkaniowych, biurowych. Poczytaj o naszej Agencji Nieruchomości. Oferta i usługi w sektorze rynku nieruchomości inwestycyjnych. Nasze raporty i analizy rynku, doradztwo na rynku nieruchomości. Bądź na bieżąco z rynkiem nieruchomości w Łodzi. Skontaktuj się z Ekspertami w Nieruchomościach! (You need to upgrade your flash player. It can be done here).


Notice: Undefined variable: row in /home/netilmed/domains/efor24.pl/public_html/modules/layout_all.php on line 221

Notice: Undefined index: type in /home/netilmed/domains/efor24.pl/public_html/modules/layout_all.php on line 222

42 632 11 88

Skontaktuj się z nami
koszt połączenia wg stawek Operatora
 
Godziny otwarcia biura
 
Godziny otwarcia biura
pon-pt:
09:15 - 17:30
sob:
nieczynne
niedz:
nieczynne
Dom Towarzystwa Kredytowego (Łódź) - zarządca EFOR. REAL ESTATE
Pałac Poznańskiego, Dom Stefanusa, Dom Towarzystwa Kredytowego w Łodzi. Dzięki prywatnym fabrykantom zmieniło się miasto Łódź. Od dnia 01 lipca 2013 roku EFOR. zarządza budynkiem przy ulicy Pomorskiej 21.
HISTORIA BUDYNKU.
Druga połowa XIX wieku to czas rozkwitu przemysłu w Łodzi. Działający na jej terenie przedsiębiorcy potrzebowali odpowiedniej instytucji finansowej, aby ułatwić sobie realizację kolejnych inwestycji. Stąd w 1872 roku łódzcy fabrykanci, pod hasłem "Viribus Unitis - wspólnymi siłami", powołali Towarzystwo Kredytowe Miejskie w Łodzi.
Działalność Towarzystwa miała ogromny udział w rozwoju łódzkiego budownictwa. Tysiące inwestycji budowlanych miasta do 1939 roku zostało zrealizowanych z pomocy pożyczkowej tej instytucji. Stosowany w procesie kredytowania system wycen promował podnoszenie standardów wyposażenia technicznego i artystycznego wznoszonych obiektów. Towarzystwo w Łodzi było drugą, po Warszawie, tego typu placówką w ówczesnym Królestwie Polskim. Instytucja miała za zadanie ułatwić rozwój przemysłu w Łodzi, co niewątpliwie uczyniło miasto, pod koniec XIX wieku, jednym z najszybciej rozwijających się w Europie.
Gmach wzniesiony przy ulicy Średniej 17 (dziś Pomorskiej 21), siedziba Towarzystwa, powstawał w latach 1878 - 1882. Projekt wyszedł spod ręki Hilarego Majewskiego, jednego z najsłynniejszych łódzkich architektów. Dbałość o detale, piękne wnętrza, duże przestrzenie to cechy XIX-wiecznego obiektu, który jest dzisiaj jednym z najważniejszych zabytków Łodzi.
Za słowami znajdującymi się na froncie gmachu Towarzystwa Kredytowego w Łodzi "Viribus Unitis – wspólnymi siłami" - zarządzając, mamy udział w upiększaniu Łodzi.
www.efor24.pl (01-07-2013)
EFOR. NIERUCHOMOŚCI - Stobiński, Rafał

Mapa strony

·

Regulamin