Notice: Undefined variable: row in /home/netilmed/domains/efor24.pl/public_html/news/efor-real-estate-zarzadca-biurowca-przedzalnia-braci-muehle-efor_news_5_pl.php on line 5

Notice: Undefined variable: row in /home/netilmed/domains/efor24.pl/public_html/news/efor-real-estate-zarzadca-biurowca-przedzalnia-braci-muehle-efor_news_5_pl.php on line 13

Notice: Undefined variable: row in /home/netilmed/domains/efor24.pl/public_html/news/efor-real-estate-zarzadca-biurowca-przedzalnia-braci-muehle-efor_news_5_pl.php on line 21
EFOR. REAL ESTATE zarządcą kompleksu biurowego Przędzalnia Braci Muehle

Notice: Undefined index: login in /home/netilmed/domains/efor24.pl/public_html/modules/layout_all.php on line 2

Notice: Undefined variable: text in /home/netilmed/domains/efor24.pl/public_html/modules/layout_all.php on line 9
EFOR. REAL ESTATE - Magazyny, Działki, Biura, Kamienice, Nowe Inwestycje Mieszkaniowe ...
Notice: Undefined index: user_e_mail in /home/netilmed/domains/efor24.pl/public_html/modules/layout_all.php on line 37

Działamy w zakresie doradztwa i obsługi w sektorze rynku nieruchomości. Nowe mieszkania - Łódzki Rynek Targów Mieszkaniowych, wynajem powierzchni biurowych i handlowych, wynajem i sprzedaż powierzchni magazynowo - produkcyjnych oraz zarządzanie i administrowanie nieruchomościami to filary naszej działalności. Naszą ofertę kierujemy do osób prywatnych, firm oraz instytucji krajowych i zagranicznych. Poszczególne zespoły firmy specjalizują się w: badaniach rynku, wycenach nieruchomości, zarządzaniu nieruchomościami, pośrednictwie w sprzedaży mieszkań na rynku pierwotnym, pośrednictwie w wynajmie i sprzedaży powierzchni komercyjnych oraz przemysłowych, pośrednictwie nieruchomościami przeznaczonymi na inwestycje w sektorze budownictwa mieszkaniowego, centrów handlowych, parków dystrybucyjno - logistycznych, rekreacji, turystyki oraz zabudowy przemysłowej, marketingu i reklamie nowych inwestycji mieszkaniowych, biurowych. Poczytaj o naszej Agencji Nieruchomości. Oferta i usługi w sektorze rynku nieruchomości inwestycyjnych. Nasze raporty i analizy rynku, doradztwo na rynku nieruchomości. Bądź na bieżąco z rynkiem nieruchomości w Łodzi. Skontaktuj się z Ekspertami w Nieruchomościach! (You need to upgrade your flash player. It can be done here).


Notice: Undefined variable: row in /home/netilmed/domains/efor24.pl/public_html/modules/layout_all.php on line 221

Notice: Undefined index: type in /home/netilmed/domains/efor24.pl/public_html/modules/layout_all.php on line 222

42 632 11 88

Skontaktuj się z nami
koszt połączenia wg stawek Operatora
 
Godziny otwarcia biura
 
Godziny otwarcia biura
pon-pt:
09:15 - 17:30
sob:
nieczynne
niedz:
nieczynne
EFOR. REAL ESTATE zarządcą biurowca Przędzalnia Braci Muehle
W dowód uznania i zaufania za dotychczasową współpracę przy komercjalizacji Przędzalni Braci Muehle, fundusz inwestycyjny Fenix Capital SA od dnia 01 lipca 2012 roku powierzył firmie EFOR. REAL ESTATE zarząd kompleksem biurowym przy ul. Żeligowskiego 3/5.
Profesjonalizm i zaangażowanie działu najmu firmy EFOR. dały wymierny efekt, w 2 lata blisko 80% powierzchni znalazło swoich nowych Najemców.
Dzięki dotychczasowej współpracy i oferowaniu nowego na rynku nieruchomości komercyjnych Łodzi standardu administrowania i zarządzania nieruchomościami (godzącego oczekiwania Najemców oraz interes Właścicieli nieruchomości przy zastosowaniu najnowszych rozwiązań ICT) spółka Fenix Capital SA zdecydowała się rozszerzyć zakres współpracy z Agencją EFOR.
Kompleks Biurowy jest zlokalizowany w czterech budynkach o łącznej powierzchni użytkowej ponad 3.800 mkw. (+ gotowy projekt na nowy budynek o powierzchni 5.500 mkw.). Potencjał tego miejsca pozwolił na stworzenie ciekawego projektu w oparciu o postindustrialną zabudowę, a nowoczesne rozwiązania architektoniczne gwarantują efektywną aranżację biur oraz wygodę pracy. Powierzchnie typu open space zaprojektowane są w sposób umożliwiający podział wnętrz według indywidualnych potrzeb najemcy. Dodatkowym walorem jest atrakcyjna lokalizacja kompleksu w centrum Łodzi.
Nieruchomość dopracowana w każdym szczególe jest doskonałą propozycją dla wszystkich ceniących dzieła architektury z duszą. Projekt nagrodzono w konkursie na "Najlepsze Wnętrze Roku" 2010.
Nikt nie musi nam wierzyć na słowo, zapraszamy do galerii! (01-07-2012)
EFOR. NIERUCHOMOŚCI - Stobiński, Rafał

Mapa strony

·

Regulamin