Notice: Undefined index: login in /home/netilmed/domains/efor24.pl/public_html/modules/layout_all.php on line 2

Notice: Undefined variable: text in /home/netilmed/domains/efor24.pl/public_html/modules/layout_all.php on line 9
EFOR. REAL ESTATE - Magazyny, Działki, Biura, Kamienice, Nowe Inwestycje Mieszkaniowe ...
Notice: Undefined index: user_e_mail in /home/netilmed/domains/efor24.pl/public_html/modules/layout_all.php on line 37

Działamy w zakresie doradztwa i obsługi w sektorze rynku nieruchomości. Nowe mieszkania - Łódzki Rynek Targów Mieszkaniowych, wynajem powierzchni biurowych i handlowych, wynajem i sprzedaż powierzchni magazynowo - produkcyjnych oraz zarządzanie i administrowanie nieruchomościami to filary naszej działalności. Naszą ofertę kierujemy do osób prywatnych, firm oraz instytucji krajowych i zagranicznych. Poszczególne zespoły firmy specjalizują się w: badaniach rynku, wycenach nieruchomości, zarządzaniu nieruchomościami, pośrednictwie w sprzedaży mieszkań na rynku pierwotnym, pośrednictwie w wynajmie i sprzedaży powierzchni komercyjnych oraz przemysłowych, pośrednictwie nieruchomościami przeznaczonymi na inwestycje w sektorze budownictwa mieszkaniowego, centrów handlowych, parków dystrybucyjno - logistycznych, rekreacji, turystyki oraz zabudowy przemysłowej, marketingu i reklamie nowych inwestycji mieszkaniowych, biurowych. Poczytaj o naszej Agencji Nieruchomości. Oferta i usługi w sektorze rynku nieruchomości inwestycyjnych. Nasze raporty i analizy rynku, doradztwo na rynku nieruchomości. Bądź na bieżąco z rynkiem nieruchomości w Łodzi. Skontaktuj się z Ekspertami w Nieruchomościach! (You need to upgrade your flash player. It can be done here).


Notice: Undefined variable: row in /home/netilmed/domains/efor24.pl/public_html/modules/layout_all.php on line 221

Notice: Undefined index: type in /home/netilmed/domains/efor24.pl/public_html/modules/layout_all.php on line 222

42 632 11 88

Skontaktuj się z nami
koszt połączenia wg stawek Operatora
 
Godziny otwarcia biura
 
Godziny otwarcia biura
pon-pt:
09:15 - 17:30
sob:
nieczynne
niedz:
nieczynne
Witamy w eksperckim gronie zarządców nieruchomości!
Przekazujemy w Twoje ręce „login” i „hasło” do systemu wykorzystywanego przez firmę EFOR. do usprawnienia zarządzania Twoją nieruchomością w 2014 roku.*Bądź perfekcyjnie przygotowany na nadchodzące wyzwania. EFOR. MANAGEMENT to codzienne eksperckie porady, informacje, analizy opracowywane specjalnie dla potrzeb Twojej nieruchomości.
Dla Ciebie i Twojej nieruchomości współpracujemy tylko ze sprawdzonymi partnerami, a stawki wynegocjowane przez nas są niższe do 50% stawki rynkowej m.in za przeglądy ogólnobudowlane roczne i pięcioletnie. Wiemy jakie mogą pojawić się problemy, wiemy jak je rozwiązać, a co najważniejsze wiemy jak do nich nie doprowadzić.
Departament zarządzania nieruchomościami EFOR. MANAGEMENT specjalizuje się w świadczeniu usług kompleksowego administrowania i zarządzania nieruchomościami. Poszczególne zespoły działu specjalizują się w:
zarządzaniu / administrowaniu
utrzymaniu techninczym
eksploatacji nieruchomości
usługach rachunkowo księgowych
„Połączenie sił to początek, pozostanie razem to postęp, wspólna praca to sukces”
- Henry Ford
Potwierdź już dziś chęć współpracy z eksperckim gronem zarządców nieruchomości firmy EFOR. MANAGEMENT. Pozwól przygotować Twoją nieruchomość na nadchodzący dzień, tydzień, rok, lata, tak by przez podejmowanie jeszcze lepszych decyzji osiągnąć więcej.
Ius possidendi, ius utendi, ius fruendi, ius abutendi, ius disponendi!

Zapraszamy.
(Demo) elektroniczne Biuro Obsługi Nieruchomości - LOGIN: login, HASŁO: password ... (Kliknij)

Mapa strony

·

Regulamin