Notice: Undefined index: login in /home/netilmed/domains/efor24.pl/public_html/modules/layout_all.php on line 2

Notice: Undefined variable: text in /home/netilmed/domains/efor24.pl/public_html/modules/layout_all.php on line 9
EFOR. REAL ESTATE - Magazyny, Działki, Biura, Kamienice, Nowe Inwestycje Mieszkaniowe ...
Notice: Undefined index: user_e_mail in /home/netilmed/domains/efor24.pl/public_html/modules/layout_all.php on line 37

Działamy w zakresie doradztwa i obsługi w sektorze rynku nieruchomości. Nowe mieszkania - Łódzki Rynek Targów Mieszkaniowych, wynajem powierzchni biurowych i handlowych, wynajem i sprzedaż powierzchni magazynowo - produkcyjnych oraz zarządzanie i administrowanie nieruchomościami to filary naszej działalności. Naszą ofertę kierujemy do osób prywatnych, firm oraz instytucji krajowych i zagranicznych. Poszczególne zespoły firmy specjalizują się w: badaniach rynku, wycenach nieruchomości, zarządzaniu nieruchomościami, pośrednictwie w sprzedaży mieszkań na rynku pierwotnym, pośrednictwie w wynajmie i sprzedaży powierzchni komercyjnych oraz przemysłowych, pośrednictwie nieruchomościami przeznaczonymi na inwestycje w sektorze budownictwa mieszkaniowego, centrów handlowych, parków dystrybucyjno - logistycznych, rekreacji, turystyki oraz zabudowy przemysłowej, marketingu i reklamie nowych inwestycji mieszkaniowych, biurowych. Poczytaj o naszej Agencji Nieruchomości. Oferta i usługi w sektorze rynku nieruchomości inwestycyjnych. Nasze raporty i analizy rynku, doradztwo na rynku nieruchomości. Bądź na bieżąco z rynkiem nieruchomości w Łodzi. Skontaktuj się z Ekspertami w Nieruchomościach! (You need to upgrade your flash player. It can be done here).


Notice: Undefined variable: row in /home/netilmed/domains/efor24.pl/public_html/modules/layout_all.php on line 221

Notice: Undefined index: type in /home/netilmed/domains/efor24.pl/public_html/modules/layout_all.php on line 222

42 632 11 88

Skontaktuj się z nami
koszt połączenia wg stawek Operatora
 
Godziny otwarcia biura
 
Godziny otwarcia biura
pon-pt:
09:15 - 17:30
sob:
nieczynne
niedz:
nieczynne
świadome wnętrze 2010 - EFOR. REAL ESTATE
Grupa firm o ugruntowanej pozycji na rynku wyposażenia wnętrz komercyjnych: MARTELA, DESSO, ROCKFON i VESCOM zaprasza na czerwcowe spotkania z międzynarodową architekturą. W czerwcu wykłady odbędą się:
Wykłady poprowadzi Hrvoje Njiric z Pracowni Njiric + Arhitekti z Chorwacji (shortlista nagrody Mies van der Rohe 2009) oraz Marie Therese Hornoncourt z austryjackiej pracowni the next ENTERprise architects. W tym roku w maju odbyły się już wykłady w Krakowie i Katowicach, natomiast kolejne w Poznaniu i Wrocławiu planowane są na wrzesień.

Gośćmi specjalnymi tegorocznych spotkań oprócz wspomnianych już architektów są Ole Gustavsen z Pracowni Snohetta z Norwegii (nagroda Miesa van der Rohe 2009), oraz Kai Uwe Bergman z Pracowni Bjarke Ingels Group z Danii.

Spotkania odbywają się w 7 miastach w Polsce (Gdańsk, Łódź, Katowice, Kraków, Poznań, Warszawa, Wrocław) od 2008 roku. W zeszłym roku wzięło w nich udział ponad 900 architektów, którzy wysłuchali prezentacji prowadzonych przez architektów i designerów z Finlandii, Niemiec i Szwecji. Celem spotkań jest ułatwienie kontaktów polskich architektów z uznanymi, wielokrotnie nagradzanymi, zagranicznymi projektantami wzorów przemysłowych oraz architektami, przybliżenie europejskich trendów w zakresie design'u i formy oraz kompleksowego podejścia do projektowania obiektów komercyjnych.

Impreza została objęta Patronatem Honorowym przez SARP, Krajową Izbę Architektów oraz Instytut Wzornictwa Przemysłowego.

Patronat Medialny nad wydarzeniami sprawują pisma: Architektura & Biznes, ARCHITEKTURA Murator, Archivolta, Dobre Wnętrze, Komunikat SARP, Office & Facility, Urządzamy dom i mieszkanie, Wnętrza Komercyjne, Workplace, Zawód:Architekt oraz TV DOMO, serwis www.architektura.info oraz www.architekci.pl.

Patronem Specjalnym Spotkań w Łodzi jest firma EFOR. REAL ESTATE oraz Fenix Capital.

Mapa strony

·

Regulamin