Notice: Undefined index: login in /home/netilmed/domains/efor24.pl/public_html/modules/layout_all.php on line 2

Notice: Undefined variable: text in /home/netilmed/domains/efor24.pl/public_html/modules/layout_all.php on line 9
EFOR. REAL ESTATE - Magazyny, Działki, Biura, Kamienice, Nowe Inwestycje Mieszkaniowe ...
Notice: Undefined index: user_e_mail in /home/netilmed/domains/efor24.pl/public_html/modules/layout_all.php on line 37

Działamy w zakresie doradztwa i obsługi w sektorze rynku nieruchomości. Nowe mieszkania - Łódzki Rynek Targów Mieszkaniowych, wynajem powierzchni biurowych i handlowych, wynajem i sprzedaż powierzchni magazynowo - produkcyjnych oraz zarządzanie i administrowanie nieruchomościami to filary naszej działalności. Naszą ofertę kierujemy do osób prywatnych, firm oraz instytucji krajowych i zagranicznych. Poszczególne zespoły firmy specjalizują się w: badaniach rynku, wycenach nieruchomości, zarządzaniu nieruchomościami, pośrednictwie w sprzedaży mieszkań na rynku pierwotnym, pośrednictwie w wynajmie i sprzedaży powierzchni komercyjnych oraz przemysłowych, pośrednictwie nieruchomościami przeznaczonymi na inwestycje w sektorze budownictwa mieszkaniowego, centrów handlowych, parków dystrybucyjno - logistycznych, rekreacji, turystyki oraz zabudowy przemysłowej, marketingu i reklamie nowych inwestycji mieszkaniowych, biurowych. Poczytaj o naszej Agencji Nieruchomości. Oferta i usługi w sektorze rynku nieruchomości inwestycyjnych. Nasze raporty i analizy rynku, doradztwo na rynku nieruchomości. Bądź na bieżąco z rynkiem nieruchomości w Łodzi. Skontaktuj się z Ekspertami w Nieruchomościach! (You need to upgrade your flash player. It can be done here).


Notice: Undefined variable: row in /home/netilmed/domains/efor24.pl/public_html/modules/layout_all.php on line 221

Notice: Undefined index: type in /home/netilmed/domains/efor24.pl/public_html/modules/layout_all.php on line 222

42 632 11 88

Skontaktuj się z nami
koszt połączenia wg stawek Operatora
 
Godziny otwarcia biura
 
Godziny otwarcia biura
pon-pt:
09:15 - 17:30
sob:
nieczynne
niedz:
nieczynne
aktualności i wydarzenia


Pałac Poznańskiego, Dom Stefanusa, Dom Towarzystwa Kredytowego w Łodzi. Dzięki prywatnym fabrykantom zmieniło się miasto Łódź. Od dnia 01 lipca 2013 roku EFOR. zarządza budynkiem przy ulicy Pomorskiej 21... (więcej)

(news, 2013-07-01)
Pałac Poznańskiego, Dom Stefanusa, Dom Towarzystwa Kredytowego w Łodzi. Dzięki prywatnym fabrykantom zmieniło się miasto Łódź. Od dnia 01 lipca 2013 roku EFOR. zarządza budynkiem przy ulicy Pomorskiej 21... (więcej)

(news, 2012-07-01)
W dowód uznania i zaufania za dotychczasową współpracę przy komercjalizacji Przędzalni Braci Muehle, fundusz inwestycyjny Fenix Capital SA od dnia 01 lipca 2012 roku powierzył firmie EFOR. REAL ESTATE zarząd kompleksem biurowym ... (więcej)

(news, 2012-05-21)
Agencja nieruchomości komercyjnych i przemysłowych EFOR. REAL ESTATE pośredniczyła w transakcji wynajmu 2.778 mkw. powierzchni w centrum biurowym Park Biznesu Teofilów w Łodzi ... (więcej)

(news, 2012-04-12)
Pragniemy poinformować, że w uznaniu za dotychczasowe osiągnięcia Właściciel biurowca WIWA OFFICE SQUARE podpisał z nami umowę Agenta Wiodącego przy komercjalizacji nowego projektu biurowego ... (więcej)

(news, 2012-04-12)
Miło nam poinformować, że wśród nowych Klientów Agencji EFOR. znalazły się firmy: IMPEL CLEANING, Wyższa Szkoła Bankowości, Łódzka Kolej Aglomeracyjna, Enterprise Support Sp. z o.o. ... (więcej)

(news, 2011-06-06)
W ostatnich czasach zaobserwować można naturalne rozszerzanie się granic dużych ośrodków miejskich. Gminy ościenne stają się sypialnią pracowników dużych miastach. Wyjeżdżając nawet kilkanaście km poza Łódź zaobserwować można osiedla domków jednorodzinnych, często będących jeszcze w budowie. Świadczy to ... (więcej)

(news, 2011-02-25)
Agencja EFOR. REAL ESTATE, ma zaszczyt poinformować Państwa o wydaniu pierwszego, kompleksowego katalogu zawierającego aktualną ofertę powierzchni biurowych w Łodzi. Premiera niniejszego katalogu będzie miała miejsce na Międzynarodowych Targach Nieruchomości Komercyjnych w Cannes w marcu 2011 roku. MIPIM to ... (więcej)

(news, 2010-07-29)
EFOR. REAL ESTATE, agent wiodący przy komercjalizacji kompleksu biurowego Przędzalnia Braci Muehle ma przyjemność poinformować o kolejnym najemcy. Do dewelopera firmy Emerald Construction and Development, firmy doradczo - szkoleniowej Leute Zentrum, od 1 września 2010 roku dołączy spółka Go3.pl... (więcej)

(publikacja EFOR.)
Każdą inwestycję powinniśmy oprzeć na szczegółowej analizie rynku. W niniejszym artykule przedstawię Państwu podstawowe zagadnienia pozwalające zbadać popyt na rynku nieruchomości biurowych. W pierwszej kolejności zalecam przeprowadzić "Klasyfikację Powierzchni biurowej" na... (więcej)

(2010-05-17)
Grupa firm o ugruntowanej pozycji na rynku wyposażenia wnętrz komercyjnych: MARTELA, DESSO, ROCKFON i VESCOM zaprasza na czerwcowe spotkania z międzynarodową architekturą. W czerwcu wykłady odbędą się:... (więcej)

(publikacja EFOR.)
Jednym z warunków bezpiecznego zakupu nieruchomości jest opracowanie analizy stanu prawnego nieruchomości, której to głównym celem jest przedstawienie... (więcej)

Mapa strony

·

Regulamin